Svatby a oslavy

Uprostřed krásného prostředí Chřibů za obcí Osvětimany na Uherskohradišťsku se nachází Penzion Malovaný, který nabízí krásné a klidné prostředí pro uspořádání tak důležitého dne jako je den svatební. Svatební obřad můžete mít přímo u penzionu pod rozkvetlou třešní, hostinu pak v sále penzionu.

Nabízíme hezké ubytování v 18 pokojích o celkové kapacitě 41 lůžek a 5 přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí, klimatizací, wifi připojením. Pro novomanžele nabízíme apartmá zdarma.

Víme, že svatební den patří mezi nejdůležitější okamžiky života každého
z nás, proto rádi vyhovíme všem přáním a připravíme dokonalý svatební den či romantický víkend.

Nejen svatbu, ale i vlastní narozeniny s kamarády nebo kulaté životní jubileum prarodičů u nás můžete uspořádat. Sami si řekněte, zda se o nějakou část oslavy chcete postarat sami, nebo raději všechno necháte na nás, abyste si ušetřili starosti. Nebojte se sdělit nám svoje přání, budeme se snažit, abychom je splnili.

domaci kuchyne
domaci kuchyne

Firemní akce a školení

V každé firmě je čas od času nutné udělat školení nebo menší poradu či zorganizovat teambuilding. Co už však není nutné, to je uspořádat je
v šedivých kancelářích, které všichni dobře znají. Zkuste své zaměstnance vzít do útulného prostředí penzionu Malovaný v Osvětimanech.

Školení se bude odehrávat v daleko příjemnější atmosféře a pomůže to
i utužit vztahy ve Vašem pracovním kolektivu. Projektor k zapůjčení nebo bezdrátové připojení k internetu po celé budově penzionu jsou u nás
v Osvětimanech samozřejmostí.

domaci kuchyne

Školy v přírodě

Chcete si ve své škole, školce v přírodě užít pohodu rodinného prostředí
s domácí kuchyní? Pak určitě volte náš Penzion Malovaný, který se nachází na úpatí Chřibů za obcí Osvětimany na Uherskohradišťsku.

U nás najdete útočiště pro Vaše školičky v přírodě, sportovní kurzy i školní výlety.

V letních měsících si můžete užít venkovního posezení s bazénem, dětského hřiště, ohniště pro táboráky a vyrazit na túry na horu sv. Klimenta, zříceninu hradu Cimburk aj.

A pokud přijedete s dětmi v zimních měsících na lyžařský kurz, tak jistě oceníte lyžařskou sjezdovku s pomou hned vedle penzionu a úschovnu lyží přímo v penzionu.

domaci kuchyne
domaci kuchyne

Sportovní soustředění

Penzion Malovaný nabízí kompletní zázemí pro vaše fotbalová či jiná soustředění.

Nabízíme hezké ubytování v 18 pokojích o celkové kapacitě 41 lůžek a 5 přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí, klimatizací, wifi připojením. Součástí penzionu je restaurace s domácí kuchyní, kde je možné se stravovat v rámci polopenze nebo plné penze. Pro efektivní regeneraci můžete po náročném dni přípravy na nadcházející fotbalovou sezónu využít sauny a vířivky.

500 m od Penzionu Malovaný se nachází fotbalové tréninkové hřiště a tenisové kurty s večerním osvětlením a umělým povrchem, což umožňuje bezproblémový trénink i v zimních měsících.

domaci kuchyne